poniedziałek, 10 marca 2014

J&L

Wolne popołudnie i masa porządków, mam nadzieje, że w dwie godziny ogarnę wszystko:) Lorde i Justin Timberlake skutecznie umilą mi domowe sprzątanie:) Możliwe, że jutro, albo w środę pojedziemy kupić garnitur, już wiem, że S. bezie wyglądał w nim mega męsko.. grrrr :D


8 komentarzy:

 1. tak chciałabym mieć swoje mieszkanie, urządzić je po swojemu robić wiosenne porządki:)) My pewnie w następnym tygodniu po pojedziemy garnitur... co zostało Wam do załatwienia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O jej sporo tego, ale to takie pierdoły. Mam nadzieję, że na początku kwietnia wszystko będziemy mieli dograne:) wiecej informacji w nowym poście:)

   Usuń
 2. Ja od rana też wzięłam się za wiosenne porządki.. porządki w garderobie itp. Masakra ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja na kupno garnituru dla narzeczonego muszę czekać prawie że na ostatni moment bo jego ciała cały czas się zmienia ( zawziął się chłopak że schudnie i dobrze mu idzie;))

  OdpowiedzUsuń
 4. wow steady her article. This article was very impressive at all, especially me that in Indonesia, thanks to articles, success always for your blog.

  =========
  obat miom
  obat miom
  obat miom
  obat miom
  obat miom
  =========

  OdpowiedzUsuń
 5. I really enjoy simply reading all of your weblogs. Simply wanted to inform you that you have people like me who appreciate your work. Definitely a great post.
  http://goo.gl/FH9uuE
  http://goo.gl/154yYW
  http://goo.gl/l389vL
  http://goo.gl/j0Qu2y
  http://goo.gl/ETvtod

  OdpowiedzUsuń
 6. I really enjoy simply reading all of your weblogs. Simply wanted to inform you that you have people like me who appreciate your work. Definitely a great post.
  http://goo.gl/i8oaIG
  http://goo.gl/ECQrjN
  http://goo.gl/XTxbaK
  http://goo.gl/1okLAf
  http://goo.gl/ARb2Cq
  http://goo.gl/avJ1FH

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz i zapraszam ponownie:):*